Egy félidő előnyt adtak serdülőink

Hiába a huszáros hajrá, Molnár Nikolett együttese egygólos vereséget szenvedett a Kazincbarcikától.

Molnár Nikolett, az Eszterházy SC serdülő csapatának edzője: – Nagyon rosszul sikerült a kezdés, emiatt ellenfelünk az első félidőben már hétgólos előnyt szerzett. A második játékrész már más játékot mutatott, sokkal harcosabban alakult a védekezésünk, és elől is sikerült húzásokkal, betörésekkel rést találni a Kazincbarcika védelmén. Kapusi Vivien, Koncz Regina és Dröszler Kitti jó helyzetkihasználása egyre szűkebbre zárta az olló szárát, ezáltal a végjáték izgalmasra sikeredett. Az ötvenötödik percben már csak egyetlen találat volt a különbség a két csapat között, de ekkor sajnos sorra hibáztunk, ami miatt újra négy lett közte. Mégis dicséri a lányokat, hogy nem adták fel, és még egy utolsó rohamot indítottak, amivel öt perc alatt minimálisra csökkentették a különbséget, sajnos azonban már az egyenlítésre nem került sor.

Eredmény:

Leány serdülő II. osztály, kelet, 9. forduló
Eszterházy SC – Kazincbarcikai KSE 34-35 (14-20)
Egri gólszerzők: Nagy Zója 7, Kapusi Vivien 6, Koncz Regina 5, Kóczián Eszter, Lászlófi Szófia 4-4, Dröszler Kitti, Szabó Kitti 3-3, Cseh Alexandra 2.