Egy gól döntött a serdülőknél

Molnár Nikolett csapata a szünetben még hattal vezetett Gödön, amiből a végén csupán egy gólt sikerült megtartani.

Molnár Nikolett, az Eszterházy SC serdülő csapatának edzője: – Már a bemelegítésen látszódott, hogy nem tudunk felpörögni erre a mérkőzésre. Már az elején megléptünk ellenfelünktől, mégsem lehettem teljesen elégedett a mutatott játékkal. Bár sok helyzetet kihagytunk, a támadásainkkal nem volt különösebb probléma, a hátsó alakzatunk viszont egyáltalán nem állt össze. Ennek ellenére sikerült hatgólos előnyre szert tenni a félidőre.

A második játékrészben megpróbáltunk más védekezési formákat, ám ezek sem bizonyultak hatásosnak, emellett támadásban is egyre többet hibáztunk, így a Göd kezdett felzárkózni. A végjáték annyira izgalmasra sikerült, hogy az utolsó támadást ellenfelünk vihette az egyenlítésért, azonban Várallyay Virág védésével, bebiztosítottuk győzelmünket. A mutatott játékkal most nem lehetek elégedett, de örülünk, hogy újabb két pontot szereztünk.

Eredmény:

Leány serdülő, II. osztály, kelet, 8. forduló
Gödi SE – Eszterházy SC 23-24 (9-15)
Egri gólszerzők: Szabó Kitti 7, Kóczián Eszter, Nagy Zója 5-5, Dröszler Kitti, Tóth Netta, Kapusi Vivien 2-2, Koncz Regina 1.