Egy lépésre a csoportgyőzelemtől

Harsányi Kálmán serdülői ezúttal sem hibáztak, így hétvégén a Gyöngyös ellen bebiztosíthatják első helyüket.

Harsányi Kálmán, az Eszterházy SC serdülő csapatának edzője: – Ezúttal kicsit döcögött a gépezet Alsózsolcán, ahol a Borsodi Sport Klub I-es csapata volt az ellenfelünk. Az első félidő végén volt egy egész jó tíz percünk, de általánosságban nem tudtuk elég hatékonyan érvényesíteni a két csapat közti sebességkülönbséget. Ettől függetlenül a győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben. Ezúttal Ficzere Ági, Lénárt Emese és Bartók Réka jeleskedett leginkább a góllövésben, egyébként meg mind a tizenöt mezőnyjátékosunk betalált. Külön tetszett, hogy mennyire örültek a lányok egymás góljainak.

Eredmény:

Leány serdülő III. osztály, E-csoport, 13. forduló
Borsodi Sport Klub I. – Eszterházy SC 15-33 (5-18)
Egri gólszerzők: Ficzere Ágnes 8, Lénárt Emese 5, Bartók Réka 4, Szendrődi Lili 3, Mezei Kitti, Ficzere Melinda 2-2, Pintér Gerda, Gyarmati Ágota, Soltó Julianna, Viszokai Viktória, Kiss Eszter, Tóth Szabina, Montvai Dóra, Kocsmár Orsolya, Szívós Netti 1-1.