Sorsolás

1. forduló Eszterházy SC – Érd 28-33
2. forduló MTK Budapest – Eszterházy SC 23-19
3. forduló Eszterházy SC – Mosonmagyaróvár KC SE 22-28
4. forduló  Alba Fehérvár KC – Eszterházy SC 32-15
5. forduló Eszterházy SC – Budaörs Handball 31-33
9. forduló Eszterházy SC – Siófok KTC 11-31
6. forduló DVSC Schaeffler – Eszterházy SC 32-25
7. forduló Eszterházy SC – Dunaújvárosi KKA Október 27.
8. forduló GVM Europe Váci NKSE – Eszterházy SC November 3.
10. forduló Békéscsabai ENKSE – Eszterházy SC November 24.
11. forduló  Eszterházy SC – Győri Audi ETO KC Január 5.
13. forduló Eszterházy SC – FTC Rail Cargo Hungaria Január 9.
12. forduló Kisvárda Master Good SE – Eszterházy SC Január 12.
14. forduló  Érd – Eszterházy SC Február 2.
15. forduló Eszterházy SC – MTK Budapest Február 16.
16. forduló  Mosonmagyaróvár KC SE – Eszterházy SC Február 22.
17. forduló Eszterházy SC – Alba Fehérvár KC Március 9.
18. forduló  Budaörs Handball – Eszterházy SC Március 26.
19. forduló Eszterházy SC – DVSC Schaeffler Március 30.
20. forduló  Dunaújvárosi KKA – Eszterházy SC Április 6.
21. forduló Eszterházy SC – GVM Europe Váci NKSE Április 13.
22. forduló  Siófok KTC – Eszterházy SC Április 20.
23. forduló  Eszterházy SC – Békéscsabai ENKSE Április 27.
24. forduló Győri Audi ETO KC – Eszterházy SC Május 4.
25. forduló  Eszterházy SC – Kisvárda Master Good SE Május 8.
26. forduló FTC Rail Cargo Hungaria – Eszterházy SC Május 18.

 

2017-2018, NB I/B kelet

1. forduló Hódmezővásárhelyi LKC – Eszterházy KESC
25-33
2. forduló Eszterházy KESC – Orosházi NKC
25-24
3. forduló Kézilabda Szeged SE – Eszterházy KESC
16-33
4. forduló Eszterházy KESC – Szeged KKSE 21-28
5. forduló Pénzügyőr SE – Eszterházy KESC
23-39
6. forduló Eszterházy KESC – Szent István OTP 21-30
7. forduló Hajdúnánás SK – Eszterházy KESC
27-28
8. forduló Eszterházy KESC – Szentendrei NKE 32-24
9. forduló NKK Balmazújváros – Eszterházy KESC
22-30
10. forduló Eszterházy KESC – Gödi SE
31-25
11. forduló Gyömrő VSK – Eszterházy KESC 23-35
12. forduló Kispesti NKK –Eszterházy KESC
15-23
13. forduló Eszterházy KESC – Nyíradony VVTK 36-20
14. forduló Eszterházy KESC – Hódmezővásárhelyi LKC 28-15
15. forduló Orosházi NKC – Eszterházy KESC
24-40
16. forduló Eszterházy KESC – Kézilabda Szeged SE  32-26
17. forduló Szeged KKSE – Eszterházy KESC
 32-22
18. forduló Eszterházy KESC – Pénzügyőr SE 31-19
19. forduló Szent István OTP – Eszterházy KESC
 23-29
20. forduló Eszterházy KESC – Hajdúnánás SK  37-21
21. forduló Szentendrei NKE – Eszterházy KESC
 19-20
22. forduló Eszterházy KESC – NKK Balmazújváros  27-17
23. forduló Gödi SE – Eszterházy KESC  28-28
24. forduló Eszterházy KESC – Gyömrő VSK
 36-21
25. forduló Eszterházy KESC – Kispesti NKK  25-22
26. forduló Nyíradony VVTK – Eszterházy KESC
 19-28