A játék volt a lényeg

Nem sok eséllyel lépett pályára a listavezető Hajdúnánás ellen Molnár Nikolett serdülő alakulata.

Molnár Nikolett, az Eszterházy SC edzője: – Vasárnap a héten a második mérkőzésünket játszottunk, ezúttal a Hajdúnánást fogadtuk, amely együttes veretlenül áll a tabella élén. Tudtuk, hogy nehéz meccsre számíthatunk, és a két csapat közötti különbség már az első perctől kezdve érezhető volt. Voltak jó periódusaink, csináltunk szép dolgokat támadásban és védekezésben is, de a félidőre már ötgólos hátrányt mutatott az eredményjelző.

A második felvonásban mindenki pályára lépett, olyan felállásokat is kipróbáltunk, amilyeneket eddig még nem. A lényeg ezen a mérkőzésen számunkra az volt, hogy mindenki tudjon játszani és érezze a mérkőzésterhelést. A csapatunk új játékossal erősödött januárban, a DKA Vác csapatától hazatérő Szabó Kittivel, akinek ez volt az első bajnoki mérkőzése az Eszterházy színeiben.

Eredmény:

Leány serdülő II. osztály, kelet, 12. forduló
Eszterházy SC – Hajdúnánás SK 17-26 (12-17)
Egri gólszerzők: Vadász Vanda, Kóczián Eszter, Losonczi Anna, Szabó Kitti 3-3, Szabó Sára, Kapusi Vivien 2-2, Lászlófi Szófia 1.