Negyvennégy egri gól

Harsányi Kálmán serdülői huszonnégy gólos vereséggel küldték haza a Borsodi Sport Klub I. gárdáját.

Harsányi Kálmán, az Eszterházy SC serdülő csapatának edzője: – Végre hazai pályán is bemutatkozhattunk, ahol a Borsodi Sport Klub I. csapata volt az ellenfelünk. Ugyan elég sok volt most a hiányzónk betegség és különböző sérülések miatt, de így is mindenképpen ki szerettük volna javítani a múltkori, alsózsolcai botlásunkat. A gyerekek jól kezdtek és sokat futva, jó tempóban, gyors kontrajátékkal hamar eldöntötték a találkozó sorsát. A második félidő első tíz percének kivételével, a támadójátékunk egészen látványos volt. A védekezésünk nem tetszett, sok elkerülhető gólt kaptunk, ami főleg a rossz kommunikáció számlájára írható. Zákányi Blanka, Ficzere Ági és Viszokai Viki játéka nagyon meggyőző volt. Nem csak azért, mert rengeteg gólt szereztek, hanem azért is, mert nagyon sok gólpasszt is kiosztottak a társaknak, és nagyon jó tempót adtak a támadójátékunknak. Dolgozunk tovább, nincs megállás, csütörtökön már újabb mérkőzés vár a csajokra.

Eredmény:

III. osztály, E-csoport, 6. forduló
Eszterházy SC – Borsodi Sport Klub I. 44-20 (23-7)
Egri gólszerzők: Zákányi Blanka 17, Ficzere Ágnes 11, Viszokai Viktória 5, Szőcs Nelli 3, Szendrődi Lili, Pintér Gerda, Bartus Lili 2-2, Ficzere Melinda, Balázs Eszter 1-1.