Nem bírtunk az Algyővel

Molnár Nikolett serdülő együttese tíz percig tartotta a lépést vasárnapi vendégével.

Molnár Nikolett, az Eszterházy SC serdülő csapatának edzője: – Nem jó előjelekkel vágtunk neki a mérkőzésnek, hiszen a héten több játékos is beteg lett, vagy sérüléssel küszködött, így a találkozóra még az eddiginél is kevesebben maradtunk. Mindössze tíz percig volt izgalmas az összecsapás, ezután viszont ellenfelünk egy 6-0-ás sorozattal meglépett. Próbáltuk tartani a lépést, és a lányok nagyon küzdöttek, de a különbség csak nőtt a két csapat között. Ezúttal sajnos nem tudtunk megbirkózni az Algyővel. Elől rengeteg kihagyott helyzetünk volt, illetve a védekezés sem állt össze. Kóczián Eszter, Szabó Kitti és Lászlófi Szófia voltak a csapat húzóemberei.

Eredmény:

Leány serdülő II. osztály, kelet, 3. forduló
Eszterházy SC – FKSE Algyő 24-35
Egri gólszerzők: Kóczián Eszter 7, Lászlófi Szófia 6, Szabó Kitti 4, Nagy Zója 3, Tóth Netta 2, Szentgyörgyi Tamara, Kapusi Vivien 1-1.