Serdülőink is legyőzték a Gödöt

Molnár Nikolett együttese végre maximális létszámban tudott pályára lépni, nem is maradt el a siker.

Molnár Nikolett, az Eszterházy SC serdülő csapatának edzője: – Idén ez volt az első olyan mérkőzés, amikor a maximálisan nevezhető létszámmal tudtunk kiállni. Terveim szerint mindenki kapott is játéklehetőséget. Már az elejétől kezdve kezünkbe vettük az irányítást. Bár az egész találkozót nézve, nem játszottunk jól, de voltak azért jobb periódusok, ami miatt egy percig sem éreztem veszélyben a két pont megszerzését. Az első félidőben jobb játékot produkáltunk, ügyesen alakították ki a helyzeteiket a lányok, amit többnyire sikerült is értékesíteni. A második félidőben sok eladott labdánk volt, főként a lerohanásainknál, valamint inkább egyénileg próbáltuk helyzetbe hozni magunkat, de ebbe a mérkőzésbe belefért a több hiba is.

Eredmény:

Leány serdülő, II. osztály, kelet, 19. forduló
Eszterházy SC – Gödi SE 33-29 (20-15)
Egri gólszerzők: Nagy Zója 9, Szabó Kitti 6, Koncz Regina 5, Kóczián Eszter 4, Kapusi Vivien 3, Dröszler Kitti, Huszár Nóra, Cseh Alexandra, Józsa Kiara, Kréti Kornélia, Szentgyörgyi Tamara 1-1.