Újabb kiütéses győzelem

Továbbra is remekül menetel a serdülő harmadosztályban Harsányi Kálmán együttese.

Harsányi Kálmán, az Eszterházy SC serdülő csapatának edzője: – A bajnokság aktuális negyedik helyezettje, a Miskolc csapata jött hozzánk vendégségbe. Mi kezdtük jobban a találkozót, hamar megszereztük a vezetést, majd folyamatosan növelni tudtuk az előnyünket. Végig más sebességi fokozatban játszottunk a borsodiaknál. Sok gólt lőttünk rendezetlen védelemmel szemben, főleg mikor az első félidőben a zárt védekezésünket megnyitottuk, illetve a meccs utolsó periódusában. Persze voltak dolgok, amelyek mehettek volna jobban is, például a cserék még mindig kicsit bizonytalanul szálltak be, és a védekezésünk sem volt most az igazi, de alapvetően elégedett vagyok, ügyesek voltak a lányok. Ötven százalék fölött védtek a kapusaink, ezen kívül Zákányi Blanka, Ficzere Ági, Fodor Ivett és Lénárt Emese különösen jó szezont futnak nálunk az idén, rangidősökként hátukra vették a csapatot. Ráadásul a többiekben is rengeteg lehetőség van még, jó csapatot alkotunk.

Eredmény:

Leány serdülő III. osztály, 9. forduló
Eszterházy SC – Miskolci VSC 41-17 (23-10)
Egri gólszerzők: Zákányi Blanka 9, Ficzere Ágnes 8, Fodor Ivett 7, Lénárt Emese 6, Bartus Lili 3, Tóth Szabina, Pintér Gerda 2-2, Viszokai Viktória, Szendrődi Lili, Ficzere Melinda, Bartók Réka 1-1.