Végre győztek a Molnár-lányok

Egy percig sem forgott veszélyben a Kézilabda Szeged SE elleni győzelem másodosztályú serdülőinknek.

Molnár Nikolett, az Eszterházy SC serdülő csapatának edzője: – Már az első perctől kezdve mi irányítottuk a mérkőzést. Lendületes támadójátékunkkal a félidő végére már magabiztos előnyre tettünk szert. Lászlófi Szófia irányításával masszív védelem alakult ki, amin nehezen talált rést ellenfelünk. A második játékrészben már kicsit visszább vettek a lányok a koncentrációból, de a hibák ellenére tovább növeltük előnyünket, így magabiztos győzelmet arattunk a Szeged ellen. Olyan mérkőzés volt ez, amely során mindenki elég játékidőhöz juthatott. Örülök neki, hogy mindenki élt is a lehetőséggel és bizonyított. Nagyon boldogok vagyunk az idei első győzelmünk miatt.

Eredmény:

Leány serdülő II. osztály, kelet, 15. forduló
Eszterházy SC – Kézilabda Szeged SE 37-24 (20-12)
Egri gólszerzők:
Nagy Zója 8, Lászlófi Szófia 7, Kóczián Eszter, Szabó Kitti 5-5, Kapusi Vivien 4, Koncz Regina, Dröszler Kitti, Huszár Nóra, Kréti Kornélia 2-2.